Показ дописів із міткою Розмальовка. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Розмальовка. Показати всі дописи

16.04.15

Чудеса у "Зачарованому лісі"

Даааа, все ж таки "Зачарований ліс" настравді зачарований і у ньому відбуваються не просто дива, а чудеса!!!
Не вірите? А ви спробуйте розмалювать! От спробуйте! І дива для вас відкриються навіть не на сторінках книжечки, а у вашому житті! Це я тепер точно знаю!
Моє диво з'явилось сьогодні у вигляді лінку на Блоги на сайті "Видавництво Старого Лева", де був розміщений мій минулий пост про цю книжечку. Як же мені було приємно, мало до стелі не стрибала, стримувало лише те, що я була на роботі)))))
Кажете, чудес не буває? Ще і як буває, варто лиш зазирнути на першу сторіночку Лісу...









30.03.15

Мій особистий "Зачарований ліс"

А я зі своїми радощами ;-)
Сьогодні пост буде про мої враження від розмальовки "Зачарований ліс", від Старого Лева

Ці розмальовки (є ще перша "Чарівний сад") прийшли до нас аж з Британії, дякуючи Джоанні Босфорд. Якось про першу я не чула і не бачила, а ось друга книжечка для мене стала надзвичайним відкриттям і захопленням!

28.03.15

Хомякоз, або "Це не я, воно само купилось!!"

Я чесно-чесно не збиралась це купувати. Планувала на наступний місяць. Чесно-причесно.
Я опам"яталась, а воно вже у мене вдома.
Я в шоці - як таке може бути?
Корочше кажучи, ось:






 P.S.: якщо хтось зна ліки від хомякозу, підкажіть, а?! Була би дуже вдячна!