Показ дописів із міткою Моє життя-буття. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Моє життя-буття. Показати всі дописи

03.12.16

Новини за якийсь там час.

Усім привіт!
Привіт-привіт тим, хто і досі є моїм підписником не зважаючи на те, що я не дуже хороша дівчинка і мало, або зовсім не - пишу. 
Запитаєте, чого? А я і сама не знаю. Якось останнім часом не підходжу до машини-комп"ютера, а все більш користуюсь телефоном... мабуть так... 
Інших причин я не знаю. Лінуюсь, чи що... Чи старію? (і тут я сиджу така, голову низько опустила, уявляю себе бабцею...)
Так от, сьогодні поробивши половину усіх справ і випхнувши хазбенда до друзів дивитись футбол, я вирішила присвятити трохи часу блогу, почитати новини у кого які, ну і звісно написати собі щось.
Тому почну, мабуть))

28.08.16

Зустріч рукодільниць 23.08.2016

Доброго усім дня!!!

Поспішаю вам розказати про нашу рукодільну зустріч, яка відбулась на цьому тижні! Зараніш вибачаюсь, що так довго тягнула зі звітиком, не було часу ну ніяк! 



Одразу хочу зазначити, що дуже вдячна дівчаткам, що запросили, мені було приємно і радісно від того! Ще дякую дівчаткам, що прийшли на цю зустріч, була рада усіх бачити)))

Говорили, про Пухнастих, рукоділля, вишивання, в"язані речі, бутилочки, прикраси і про ще багато-багато чого іншого)))

Що ще хотілося б додати, приходьте на такі ось посиденьки, вони надихають, відволікають від буденності і приносять радість!!
А далі фото і відео - звіт! Гарного перегляду!!
















Дякую, що були у мене у гостях! 
Обіймаю вас усіх і безмежно ціную!!
Гарного дня! ;-)

17.08.16

Мої "Цапельки"

Усім привіт, дівчаточка!
Давно я сюди не заходила, не заглядала і тому не дуже рада. Знаєте, з появою в моєму житті YouToube відпадає поступово необхідність сюди писати, хоча я свій блог вважаю такою собі домівкою, бо з нього, по суті, все і почалося)))
Тому все ж буду тут писати, можливо, буду дублювати свої відео, але все ж не хочу його залишати.
Сьогодні мова піде про новокуплені мною ножнички "Цапельки".

10.07.16

Прогрес не стоїть на місці. Я вирішила "заговорить"

Доброго вечора усім-усім-усім!
Сьогодні визначна подія у моєму житті сталась))))) Така визначна, що обдумувала я її нууу... трошки більше неділі)
Багато хто з вас уже в курсі подій, а для інших поясню.
Мене зачепило, що на нашому YouTube-просторі нема нормального вишивально-україномовного контенту, нема відео, яке хотілося б переглядати, про яке хотілося б говорити. Ну, власне, для мене. Надивившись інших дівчаток-блогерів, що розповідають російською, я подумала - а чому би самій просто не почати щось подібне "творити". Думала я, як ви уже знаєте, не довго, і сьогодні відбувся мій дебют - перше в моєму житті відео на вищезазначеному каналі! (тут повинні були б бути барабанні сурми)))))
Тож запрошую і туди до себе у гості, заходьте, дивіться, коментуйте і прошу до діалогу!
Ну, і, власне, саме відео!


І до речі, це зовсім не означає, що я закину блог, ні! Це мій дім, сюди я завжди-завжди повертаюсь!!

Дякую, що зазирнули!
Безмежно рада, що ви у мене є! ;-)))
Гарного усім вечора і до наступних зустрічей!

07.06.16

Подорожі, подорожі і трішки вишиваннячка!

Буває так, що зовсім несподівано
Кидаєш в сумку необхідні речі
І починаєш подорож омріяну
Плануючи від всіх миттєву втечу (с)


І знову здрастуйте! Життя закрутилося якось дуже-дуже! Чи то літо і тепло так діють? Нема жодних вихідних з початку травня, аби ми повноцінно побули вдома))) Стільки планів-зустрічей-подорожей, що передихнути ніколи! Зате вражень у нас ціла торбинка!!!
Прагну з вами поділитись, бо нема сил мовчати, та і поки є вільна хвилинка!

02.05.16

Великдень ;-)

Христос Воскрес!
Зі святом Великодня вітаю вас усіх-усіх-усіх!
Хай все у вас буде добре, дівчатка, хай буде мир і спокій у ваших сім"ях!
Будьте щасливими та здоровими! Любові та щирості вашим душам побажаю!

Сьогодні не буду постити пасочки і яйки, їх на просторах мережі і так багато, та, власне, у кожного вони є)))
Я вам кину трошки весняного лісу, свіжості та теплоти у стрічку!
Ловіть!!!




Дякую за відвідини! 
Люблю вас безмежно!

17.03.16

Натхненні Postcard

Привіт, мої хороші!
Хочу похвалитися моїм першим, "серйозним" письменницьким досвідом)))) Я долучилась до створення поштових листівок. Дійсно, випадково так якось вийшло, що замовник попросила мене написати щось цікаве, натхненне та красиве)) Попросили - ну я і написала! Тепер деякі мої думки зафіксовано на цих пречудових листівочках, чому я, звісно, дуже рада))
Відчуваю себе мега-крутою письменницею, бо мені, як такій, надіслали мій власний, авторський варіант)) Сарказм, звичайно, але чого я не можу себе такою хоч трохи повідчувати?)))

07.01.16

Читацька кишенька

Усім доброго різдвяного ранку!
Вітаю усіх-усіх вас з Різдвом Христовим! Хай у вашому домі буде любов та злагода! Хай всі біди обходять вас іншою дорогою, хай все у вас буде добре!

Сьогодні свято і багато хто з дівчаток все ж таки нічого не роблять-вишивають-в"яжуть і т.д. Мені особисто вже наказано з самого ранку сестричкою, щоб не сміла за спиці братись. Ну добре, на цей раз послухаюсь і візьмусь за читання.

Сьогодні розповім вам про книжку Андрія Кокотюхи "Адвокат з Личаківської", видавництва "Фоліо" 2015 рік.

Хотіла купити її якось, аж сестричка скоріша за мене була, тож читаю тепер її і я. На тлі подорожі до Львова, по свіжих споминах ця книга якнайкраще підходить до Різдва, коли крім їсти, спати, пити каву і дивитись різдвяні фільми можна ще й почитати!

16.12.15

Відпочинок. Зима. Вишивання. ЛЬВІВ.

Усім доброго дня!
Я тут, я повернулась у блогосферу до вас, мої любі. Мене так довго не було і назбиралось стільки всього, про що можна було б розповісти, що навіть не знаю, з чого почати і як умістити все в один пост.

09.11.15

Новини за якийсь там час ;-)

От буває так, що ходиш-ходиш, хочеш чимось поділитись, щось написати, а так лінь, що ой-ой-ой... Ото і у мене таке буває) Отак зберу силу-силенну якихось цікавостей, а потім пишу. Так от, сьогодні мова піде про в"язання, вишивання, отримані "хочухи" (див. минулий пост) та котячі ніжності.
Почну, мабуть з отриманих "хочух". Якщо хтось читав мій минулий запис, то пам"ятає про що я мріяла і про що писала.

23.07.15

Звітик по "Закоханих" та трошки відпочинку ;-)

Усім привіт, дівчатка!
У позаминулому пості я слізно-слізно обіцяла відзвітуватись по "Закоханих" (це я так цей процес назвала). Так от, можете мене привітати, я у відпустці і виконую обіцяне!

Зараз таке пекло на вулиці, що, мабуть, не мені одній НЕ до вишивання! Літо вирішило з нами гратися у кішки-мишки, то спека, то дощі. От як воно витримать, а?
Тому ми подумали і втекли на трошки з міста у село.... Оооой, де б ще так добре було, як не у селі? Тут тобі і свіже прохолодне повітря, і молочко з-під корівки, і ціпочки, які щойно вилупились, кицька "приходяща", а на додачу краєвиди з городу і шашлик!
Аби трошки розрядить літню спеку, накидаю вам сільських мотивчиків!

(а у нас ще тут вишеньки є смачненні!)

29.05.15

А нам сьогодні 6 рочків!

Доброго раночку, друзі!
Сьогодні багато не писатиму, просто поділюся з вами фоточками і скажу, що нашій сім"ї сьогодні 6 рочків, з чим нас і вітаю!
Не буду розповідати, який чоловік у мене самий найкращий, бо для кожної з нас, свій коханий - самий найкращий! Я просто скажу йому сьогодні "Дякую" за те, що я поруч з ним! Люблю його безмежно!