Показ дописів із міткою На майбутнє. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою На майбутнє. Показати всі дописи

29.10.15

Мої головні "хочухи" на сьогодні.

     Доброго та чудового усім вам дня!
   Сьогодні хочу написати про свої головні, дорогі, але кльові "хочухи" на даний момент. Я вже давно нічого змістовного собі не купувала, не хотіла і спеціально не шарилась по магазинам. Але так довго продовжуватись не могло і я собі вибрала найголовніше, щоби мені хотілося на зараз. 
     Воно ж як буває, стримуєш, стримуєш себе, а потім все скопом як накинеться! Дивуюсь собі, що втримуюсь від "купити негайно!". Якось приторможуюсь, чи зважаю, треба мені це чи ні. Та думаю, що на найближчий час ось саме ці "хочухи" мені ну дуууже, ну дуже потрібні!!!! Головне, тепер приорітетність вірно побудувать. Так от, яяя хоооочуууу ось що:


01.03.15

Ой, тепер "Шевченкова хатка")) А ще "На посагу" в рамочці і моє пухнасте на додачу!

Ха, ви думаєте, я перепочивати збираюсь? Нііі.... Трішки передихну (поки пости строчу) і вперед далі! Побачила я у Валентинки одну роботу, вишиту хатинку, назвала її Шевченкова.
Це той випадок, коли мені дуже, дуже хотілося вишити саме таке.. щось наче з "Наталки-Полтавки"... якусь таку сільську, рідну, з творів наших видатних письменників. Шукала дуже довго, підбирала, придивлялась до багатьох схем, аж ось знайшла. А раз знайшла, значить терміново треба замовляти!

19.02.15

Рукодільний скарб "Все о рукоделии"

Купила собі через Інтернет 3 останні номери "Все о рукоделии". Да, да, я не купувала з листопада місяця, бо не було наснаги доплентаться до Петрівки, а як допленталась, то забула.  Ну ото ж така пам'ять дівоча. Так от, замовила я журнальчики і вчора нарешті поїхала та забрала.

17.09.14

Плани на найближче майбутнє!

Ну ось і закінчила я свою "Весняну дівчинку", зараз взялась за "Райський куточок". Захотілось невеличких робіт, масштабна одна відкладена, ага, ага, оте "Море". Так цікаво - ось пишу і згадала, що вона у мене "в процесі" лежить на підвіконні. Ні, обов'язково її дошию, тут без питань! Як же без моря! Але останнім часом потягнуло на яскраві кольори, такі теплі, майже осінні мотиви) Чи то осінь вже у дверях?




12.07.14

"Райський куточок". Підготовка.

Усім привіт!
Сьогодні вже неділя і я до вас з новинами. Встаю я рано, тож сьогодні шестигодинний під'йом не минув для мене даром)))))
Ось мій звітик з підготовки до нової майбутньої роботи. Каюсь, не втрималась і трішки вже почала))))) Це як ото цукерки купувати, поки обгортку не розвернеш і не вкусиш - діла не буде!)))

Усім гарного дня і натхнених вихідних!!!


11.06.12

Хочу добраться и до этого..))

Эту картинку я увидела случайно, когда забирала один из наборов... Очень хочу вышить ! Думаю, получиться замечетельно. Фишка картины в том, что глаза у пантеры светяться, они вышиваються люменесцентными нитками. Посмторим, как это будет смотреться вживую!