Показ дописів із міткою Потихеньку вишиваю. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Потихеньку вишиваю. Показати всі дописи

04.04.17

Процес "Вітрильник" завершено!! // Майже від Dimensions

Усім привіт!

Ой, накінець я пишу цей пост тут, у блозі)))

Сьогодні буду хвалитись! Дуже-дуже хвалитись!

Тадаааам! Відшив "Вітрильник" завершено!!!

  І тому я радію і не радію одночасно))) Радію, бо накінець він "одягнеться" в рамочку і буде радувати мій взір в повній комплектації, а не радію, бо процес відшиву закінчився(( 

Шилось дуже легко, на рівномірці Мурано це просто було одне задоволення! До речі, хрестики на цій тканині не прошиваються, а самі собою викладаються, що створює феєричний ефект! На Аіді я такого не бачила ні разу і навіть колись заморочувалась укладачем шовчиків (навіть сама його колись робила 😕) На рівномірці, ще раз повторюсь, хрестики, шовчики, стібочки якось самі собою укладаються і стіорюють ідеальний вигляд!
  Трошки заморочилась з відшивом однієї із хмаринок, частину якої відшила на початку процесу, а іншу частину в кінці і колір білих ниточок, і там,  і там дещо відрізняється. Зазначу, що мені прийшлось додавати трошки із своїх запасів ниточку, тому і є різниця в кольорах. Можливо буду перешивати, побачимо.
  Ще трошки покосилась тканинка знизу, де відшиті хвилі, але думаю, що в багетній мені цей недолік виправлять...

Власне... що я все пишу і пишу, є ж відео!! Йдіть сюди, прошу до перегляду!↓↓↓ 😄


Дякую, що завітали до мене у гості і гарного настрою!! ;-))

14.02.17

"Вітрильник" майже від Dimensions, звіт № 2 . Станок "Хом"ячок"

Усім привіт! 
Сьогоднішній ранок мав би бути такий як і інші, але вітання на роботі з Днем Валентина трошки внесло свої корективи)) Тож із задоволенням вітаю вас усіх з цим свілим святом! ;-) 
Я ж з успіхом забула, що сьогодні за день, власне, чоловік також, тому навіть похвалитись нема чим))) А з іншого боку - чи є сенс? Є сенс хвалитись тим, що і так у кожного сьогодні буде?))))) 

...песимізмом якиось запахло, да?....

Я ж до вас сьогодні із розповіддю про свій теперішій проект "Вітрильник". Розкажу, як потроху проходить вишивання, що застосовую в роботі і які враженння є в цілому.

18.12.16

Новий процес "Вітрильник"

Кажуть, що думки матеріальні. Я в те вірю. Бо, про що ви думаєте, тим і ви і є. Тому фокусую всю свою енергію, всі думки на щось хороше і правильне.


Нещодавно почала новий процес "Вітрильник", майже Dimensions. Вирішила, що то буде як додаток до "Осіннього процесу" з хаткою. І вірю, що неодмінно наші життєві плани будуть втілені в життя!
А щоб багато не писати, ось тут є відео, запрошую до перегляду!
Усім гарного дня та настрою!


22.07.16

Нарешті процес! "Цілуй мене" по мотивам картин Є.Гапчинської

Усім привіт, мої хороші!
Нарешті я знову з вами, нарешті я дописую сюди))
Як багато-багатенно минуло часу з останнього запису і багато чого нового у мене сталося! 
Я почала знімати відео, почала їх викладати, сьогодні з"явиться відео під номером 3, лінк я подам нижче. Буде воно на тему мого нового вишивального процесу)))

Одразу скажу, нікуди "Осінній пейзаж" від Luka-S я не діла, особливо для нього я придбала станочок і про це розкажу наступного разу. А сьогодні моя розповідь буде про хрестиковий процесик (закортіло мені трішки повернутись саме до них)

Так от, мова піде, про картинку, яку створила Є. Гапчинська, а перевела у схемку моя дорога Олександра Сергієнко .

27.06.16

Звіт по "Осінньому пейзажу"

Доброго усім вечора!
Спека наступила, літо у розпалі, час відпусток, моря, сонця, пляжів, безтурботності і впадання в дитинство. Власне, я  не оминула цю ейфорію, починаючи з середини травня мене постійно десь носить))) Звичайно, то ж є круто, багато чого встигла побачити і дізнатись (як завжди)! Але вишивання ніхто не відміняв! Як я і писала у одному із минулих постів, дійшли руки до фотоапарата і я накінець спромоглась зробити пару-трійку фото просування моєї роботи. 
Спека дається взнаки і більшість з того, що сьогодні нафотографувала розмито, наче хто пензлем порозводив. На завтра наче обіцяють грози (ой, хоч пару раз аби гримнуло, я би була втішена). Менше з тим, фото є. 
Звітую!

26.04.16

"Осінній пейзаж" - офіційний початок!

Усім привітику!
Не встигла я закінчити "Шевченкову хатку", як повернулась до гобеленового "Осіннього пейзажу" від Luka-S, пам"ятаєте його? Це коли я думала, що хрестиковий купила, а вийшов гобелен))))))
Я так вправно взялась за нього у Трускавці, що аж самій дивно було)))) Потім по поверненні відклала і взялась за в"язання.
Але куди ж без ниточок та тканини, а? Вірно - ні-ку-ди.
Тож буду починати серйозно працювати над цим проектом!






Дуже надіюсь, що сам процес буде так само швидко просуватись, як і початок.
Звичайно, ці мікроскопічні шовчики вимагають найбільшої концентрації, але призвичаїтись можна. Чекаю, що результат мене вразить))))))

Дякую, що зазирнули, буду почастіше звітуватись!!

Люблю вас безмежно!

19.03.16

"Шевченкова хатинка" restart!

Вечір сьогодні видався якийсь теплий, замріяний, самотній (накінець дехто, дуже мною обожнюваний, пішов на зустріч випускників) і вирішила розібрати свої купки і витягнути на доопрацювання мою "Хатинку". Спочатку трошки розгубилась, бо десь заділа органайзер з ниточками, але це швидко було виправлено - піднята ще одна тека і оп-ля - ниточки на місці.
Тож приступаю до завершення, можна так сказати, мого довгобудика. Завтра ще один зовсім-повністю-на всі 100 - вільний день, сьогодні всі справи зроблено, тож ууууперед!
І да, знаєте, взяла я тканинку, глянула на хрестики і зрозуміла, як я за ними скучила! Просто неймовірно скучила!! 
Повернулась, мої рідні, по-вер-ну-лась!!! І нііколи, чуєте, ніколи вас не полишу)))



Ловіть трішки моїх "зберігалочок", зимової погоди та кімнатного затишку (знаєте, буває отак сидиш і тебе наче огортає: розумінням того, що сьогодні лиш субота, що завтра повнісінький день нічого, крім приготування їжі, робити не треба буде, що так тепленько мерехтять світлом полички, що твій рукодільний дріб"язочок поруч і ти зараз будеш насолоджуватись самий найулюбленішим ділом!) А я тимчасом взялась за роботу))

(сьогоднішній ранок для усіх виявився сюрпризом))), я не виключення!)

(частина моїх скарбничок)

(Таку картину я зараз спостерігаю, сидячи навпроти на дивані і прошиваючи хрестик за хрестиком. Ага, гантелі не мої, мене саму можна замість них використовувати ;-)

Дівчаточка, гарних вам, натхненних вихідних, тепла, затишку, любові та замрієності! І пам"ятайте, весна таки прийде!

Люблю вас усіх безмежно і дякую за відвідини!

16.12.15

Відпочинок. Зима. Вишивання. ЛЬВІВ.

Усім доброго дня!
Я тут, я повернулась у блогосферу до вас, мої любі. Мене так довго не було і назбиралось стільки всього, про що можна було б розповісти, що навіть не знаю, з чого почати і як умістити все в один пост.

17.09.15

Звіт по відшиву "Натурниця" № 2

Сьогодні трохи більше потепліло, на завтра ще тепліше, а на післязавтра до + 30. Що це значить? Це значить, що я маю нагоду ще раз в цьому році відчути прихід осені. Ох, як же мені подобаються ці ранки, свіже з примороззю повітря, шалики, шарфики і звичайно ж К-А-В-А. Як жарко, то не так вона і п"ється, я вам скажу....
Маю ще одну нагоду в цьому році висунути носа із вінка балкону і з насолодою вдихнути холодненьку свіжість....


Це я до чого?
Як холодно, воно якось краще вишивається.. Спокійніше. Уже ж і бігти нікуди наче не потрібно.... То я за останній час трошки підквапилась з відшивом "Натурниці". Скоро, вже зовсім скоро її закінчу, від беків мені тут не відкрутитись у будь-якому випадку, тож буду вчитись їх любить. Беки вони такі.
А поки що - ловіть! ;-)




Дякую, що слідкуєте за цією роботою і за те, що зайшли у гості! ;-))


25.08.15

З головою в авантюрку або відшив "Натурниця"

Давно-давненько я не писала тут про свої напрацювання на вишивальній ниві, та і чесно кажучи, останнім часом якось дуже попустилась у відношенні вишивки. Ні-ні, не подумайте, що відмовляюсь від цього заняття, навпаки, більш вдумливо та раціонально стала підходить до всього цього. Вже немає отого постійного "хочу-хочу-хочу, все хочу", потрошку дошиваю свої праці-залежі, перестала шаритись по магазинах вишивальних (чи то той клятий курс долара таке витворяє з людьми, чи то просто в місто так грунтовно не вибиралась...), чи просто наситилась вже хотінням, трошки заспокоїлась і потихеньку-помаленьку #хрестикую (о, хештег придумала!).
Але ж бува оті нотки невгамовного хом"яка таки десь проскакують і маю після такого наскоку розповісти вам накінець про мою першу авантюрку, в яку я ув"язалась (по-доброму!) з величезним бажанням!
Одна моя добра знайома Кульбабка створює офігенні схемки для вишивання! Все б нічого, та чіпляє воно ну прям за живе! То козака Мамая придумає, то портрет Залізняка, то Характерника виведе... Я вважаю, що совісті у неї немає, бо за кожним постом із новою схемою, в мені отой хом"як просинається, не зважаючи на раціональні думки! І допросинався він до того, що я взялась за відшив схемки "Натурниця" за мотивами картини Тараса Григоровича Шевченка (ага, мало хто, мабуть, знає, що перше він був художником і навчався саме на художника, це вже потім почав писати вірші).

Ну блін, ну так вона мені в душу запала ця картинка, що спасу не було! Розумієте, мене завжди у вишивці приваблювали якісь неординарні схеми, тобто, квіточки-обійми-пари і таке інше я вишивала, зараз у роботі морський пейзаж, хатинка, беки у "Райському куточку", а от захотілось чогось такого, чого ні у кого не має... Тому і погодилась!

Та не так все легко і просто було. Замовила ниточки і тканинку, поки прийшло замовлення (а мені ж все і одразу подавай!), відшила трохи, потім зрозуміла, що не того розміру Аіду взяла, знайшла у себе (!!!) потрібного розміру кусочок, відшила, подумала, що і це не така, замовила ще раз потрібну, прийшла потрібна, виявилось, що вона така сама як і моя.... Почала нормально вже шити, як два рази прийшлось розплутувати, бо то не тим кольором (інколи моя неуважність доводить мене до сказу!), то не там вишила.... Корочше кажучи, накінець потрошку пішла моя "Натурниця" відшиватись. Як казала Кульбабка "Дійдеш до її 5-ї точки, накажеш!" Мабуть так і зроблю))))
А поки, на ваш суд перший звіти по відшиву ловіть!
Хоч трішечки, хоч помаленечку, але все ж таки просовується моя робота))))


13.07.15

Море у руках...

Доброго вечора, дівчатка!
Соромно, ой як соромно мені, що так на довго блог закинула((( Знаєте, але у кожного в житті, мабуть, бувають такі дні, коли ти ну усім-усім родичам, друзям і знайомим потрібен був, величезна купа справ і на вишивання та блоговедення майже зовсім не вистачало часу...  Чи може від усього потрошку відпочивати потрібно? Ну, картинку у житті змінити треба.... Корочше кажучи, я повернулась з новинами до вас)))

В цьому році нам не випадає куди-небудь поїхати, зміни на роботі обмежили відпустку з двох тижнів на один (хоч і тричі на рік можна брати, але лиш на тиждень), далеко, як-то кажуть, не заїдеш. По-друге, якось особливо і не хочеться.... Тому море мені в цьому році тільки сниться буде... А я ж так люблю з ним розмовляти.... Так люблю....


(фото зроблене на березі Чорного моря у Криму, 2013 рік)

29.05.15

Та-дааам, звітик по "Хатинці" № 5!!

Ось і минув, накінець, робочий тиждень)) Трохи було складнувато після відпустки налаштуватись на роботу, але хіба питають - трохи привалило мене)) Але ж то нічого! Краще, як привалило, ніж не знати чим себе зайняти!

Я цілу неділю бавила вас розповідями про свої відпочивалики, а от саме головне показую, так скажімо, на закусочку!))

Моя хатинонька просунулась дуже суттєво, скоро, вже зовсім скоро я її закінчу і вже сьогодні стає дилема, за що ж його далі братись? Завалів хом"ячих у мене немає... Є довгобудик один, "Маячок", мабуть трішки його підшию, але думаю вже зараз, на яку тематику хочу аби був наступний проект... Передивлялась сьогодні у Неті наявність та розмаїття наборів, але нічого цікавого для себе не знайшла... Хоча ні, знайшла, картинку одну від Luca-S "Корзина с анютініми глазками", та ще буду думать....

Та то таке, ще час є, тож та-да-да-дааааам, ось він, мій звітик!


Можливо на фото поганенько видно, але небо більше підшите, просто там білі та блакитні кольори. Мені надзвичайно подобається ця картинка, із величезним задоволенням її відшиваю.

Дівчатка, поділилась з вам усіма-усіма новинами на цей тиждень!
Гарних вам вихідних і дякую, що приходите до мене у гості! Люблю вас усіх! ;-))))

підпис: Невгамовне Дурко!))))



14.04.15

"Хатка" №4, вихідний та подорожні спогади

Христос Воскрес!!! Зі світлим святом Великодня вітаю вас усіх!
Сьогодні середа і свято вже минуло, але ж як не привітать))) 
Я з новим звітиком, бо ударно попрацювала ще до свят, тож є про що похвалитись))))
"Хатка" моя просувається, сьогодні ще додам трішки хрестичків, бо вихідна. Ага, ось так посеред неділі... На питання "що сьогодні робитимеш?" відповіла - буду готувати, закину прання, малюватиму, вишиватиму і.... спатиму! Корочше кажучи, ще один розвалюшний день. Погодка сьогодні не дуже радує, яяяякраз так щоби дома сидіти ;-)))
Ну як, як не присвятити його повністю собі! Особливо, як тебе ніхто, крім пусхнастої, ще й не чіпає!))

05.04.15

"Хатка" № 3

Сьогодні неділя і я чесно зі вчора взялась за вишивку. Щось з розмальовкою я закинула і камінці викладати і вишивку. Але сумління взяло гору і вже звітую за пророблену роботу, тим більше, що на носі Великдень і мене точно потягне вишивати саме на нього. І як би там не було, але все ж таки у це свято я краще камінці повикладаю.
Вчора чоловік якось особливо звернув увагу і сказав, що гарно виходить, якась така, каже, з ефектом 3Д))) А я дуже радію з того!
От що встигла майже за добу з гачком:


А ще хотіла показати скільки ще залишилось вишити, все, що виділено маркером, то вже є.

Так що роботи придостатньо!

Гарного вам усім дня! ;-)

27.03.15

Село, "Хатка" і думки....

Сьогодні буде дуже довгий пост, і, можливо, для когось нудний. Адже чиїсь думки та переживання дуже опосередковано нас самих стосуються. Хоча, іноді дивуєшся, як чужа людина може тебе розуміти.
Сьогодні розповім про вимушені вихідні, поїздку на Батьківщину та просування у вишивці "Хатки". 

14.03.15

"Хатинка", звітик # 2

Доброго ранку!
Сьогодні субота і є ще багато-багато справ, біганини по місту, зустріч із колегою, яка пішла в декрет, поіду, провідаю іх з малечою. А сьогодні дощ і зовсім не хочеться носа на вулицю висовувати.  Але планів не змінюю, бо другий день підряд сидіти вдома я не можу.
Та хочу похвалитись просуванням у справі "Хатинка".
На цей раз я вирішила "не летіти", вишивати потихеньку і гарненько, поки виходить))))




05.03.15

Процес "Хатинка", # 1

Хеловушки усім!
Ось уже деякий час вишиваю хатинку, про яку писала раніш. Вирішила, що на цей раз не буду поспішати і потихеньку трудитимусь над кожним хрестиком, насолоджуючись процесом)))
Ось що поки що є, буду звітувати обо'язково і надалі)))




02.03.15

Спеціально для Кульбабки))

Сашуль, накінець добралась до якогось гаджету і обіцяні фото виставляю.

Але навіть на фото видно, що закіс пішов у лівий верхній куток. Та думаю у багетці нормально розтягнуть.

05.02.15

Аж ось і вечір на порозі...

Аж ось і вечір на порозі
Потроху стука у вікно
Чи є я вома, чи в дорозі
Чи може навіть у кіно

А я вже вдома, без турботи
М'якого пледика взяла
Кохані вишивки-роботи
Знов вишивати почала....©

29.11.14

Новий звітик "На посагу"

Отож так надихнулась (читайте попередній пост), що вирішила поділитись наступним етапом моєі праці!