Доброго вечора усім вам!
От і забрала накінець я свої картинки. І нарешті моя люба "Натурниця" замала якісь чіткі обриси))) Точніше навіть не так, а знайшла собі хатинку.
Рамочку замовляла у недавно відкритій поряд багетній лавці. І так цікаво там було: купа картин, купа рамок, живе пес і тут же малює художник)) Знаєте, таке собі творче приміщення. У мене склалось враження, що от саме так я собі і уявляла художню майстерню, не інакше) Там так атмосферно якось))
Рамочки замовила однакові, що на "Шевченкову хатку", що на "Натурницю", обирала я, мій чоловік і приймачка замовлень. Маю сумніви, що на дівчинку можна було би і легше обрамлення придивитись, але з іншого боку наче і нормально.
"Шевченкова хатка" поїде до рідні, а "Натурниця" оселиться у мене, в моїй власній галереї)))
Слухняно опускаю голову і чекаю на справедливу критику стосовно рамок, ну і звичайно я за "потриндіть", так що коментуйте, не соромтесь!))
Дякую, що завітали!
Люблю вас безмежно! ;-)
Міточки
"Вітрильник"
(4)
"Золота колекція"
(1)
"Море у руках"
(2)
"Натурниця"
(4)
"Натюрморт з овочами"
(4)
"Осінній пейзаж"
(4)
"Цілуй мене"
(2)
"Шевченкова хатинка"
(10)
Алмазна вишивка
(2)
Бокова натяжка
(1)
В'язання
(2)
Виставки
(2)
Готові роботи
(9)
Для роздумів
(1)
Моє життя-буття
(12)
Моя Україна!
(23)
На майбутнє
(6)
Навколишній світ
(83)
Натхнення
(6)
Потихеньку вишиваю
(31)
Розмальовка
(3)
Смаколики
(1)
Трішки про мене
(8)
Улюблені хрестики
(43)
Хом"ячок-трудівничок
(22)
Читацька кишенька
(3)
Я пишу
(10)
Мої сторіночки
Показ дописів із міткою "Шевченкова хатинка". Показати всі дописи
Показ дописів із міткою "Шевченкова хатинка". Показати всі дописи
05.05.16
24.04.16
"Шевченкова хатка" готова!!
Усім привіт і вітання зі святом Вербної Неділі!
Я з новинами!
Ну що, ловіть звіт по "Шевченковій хатині"))) Якщо чесно, то думала, що не здержу обіцянку, не вправлюсь. І от сьогодні сіла і відшила останні хрестики і беки. На одному диханні.
Так, свято, але якщо пішло, то пішло.
Я з новинами!
Ну що, ловіть звіт по "Шевченковій хатині"))) Якщо чесно, то думала, що не здержу обіцянку, не вправлюсь. І от сьогодні сіла і відшила останні хрестики і беки. На одному диханні.
Так, свято, але якщо пішло, то пішло.
19.03.16
"Шевченкова хатинка" restart!
Вечір сьогодні видався якийсь теплий, замріяний, самотній (накінець дехто, дуже мною обожнюваний, пішов на зустріч випускників) і вирішила розібрати свої купки і витягнути на доопрацювання мою "Хатинку". Спочатку трошки розгубилась, бо десь заділа органайзер з ниточками, але це швидко було виправлено - піднята ще одна тека і оп-ля - ниточки на місці.
Тож приступаю до завершення, можна так сказати, мого довгобудика. Завтра ще один зовсім-повністю-на всі 100 - вільний день, сьогодні всі справи зроблено, тож ууууперед!
І да, знаєте, взяла я тканинку, глянула на хрестики і зрозуміла, як я за ними скучила! Просто неймовірно скучила!!
Повернулась, мої рідні, по-вер-ну-лась!!! І нііколи, чуєте, ніколи вас не полишу)))
Ловіть трішки моїх "зберігалочок", зимової погоди та кімнатного затишку (знаєте, буває отак сидиш і тебе наче огортає: розумінням того, що сьогодні лиш субота, що завтра повнісінький день нічого, крім приготування їжі, робити не треба буде, що так тепленько мерехтять світлом полички, що твій рукодільний дріб"язочок поруч і ти зараз будеш насолоджуватись самий найулюбленішим ділом!) А я тимчасом взялась за роботу))
(сьогоднішній ранок для усіх виявився сюрпризом))), я не виключення!)
(частина моїх скарбничок)
(Таку картину я зараз спостерігаю, сидячи навпроти на дивані і прошиваючи хрестик за хрестиком. Ага, гантелі не мої, мене саму можна замість них використовувати ;-)
Дівчаточка, гарних вам, натхненних вихідних, тепла, затишку, любові та замрієності! І пам"ятайте, весна таки прийде!
Люблю вас усіх безмежно і дякую за відвідини!
29.05.15
Та-дааам, звітик по "Хатинці" № 5!!
Ось і минув, накінець, робочий тиждень)) Трохи було складнувато після відпустки налаштуватись на роботу, але хіба питають - трохи привалило мене)) Але ж то нічого! Краще, як привалило, ніж не знати чим себе зайняти!
Я цілу неділю бавила вас розповідями про свої відпочивалики, а от саме головне показую, так скажімо, на закусочку!))
Моя хатинонька просунулась дуже суттєво, скоро, вже зовсім скоро я її закінчу і вже сьогодні стає дилема, за що ж його далі братись? Завалів хом"ячих у мене немає... Є довгобудик один, "Маячок", мабуть трішки його підшию, але думаю вже зараз, на яку тематику хочу аби був наступний проект... Передивлялась сьогодні у Неті наявність та розмаїття наборів, але нічого цікавого для себе не знайшла... Хоча ні, знайшла, картинку одну від Luca-S "Корзина с анютініми глазками", та ще буду думать....
Та то таке, ще час є, тож та-да-да-дааааам, ось він, мій звітик!
Я цілу неділю бавила вас розповідями про свої відпочивалики, а от саме головне показую, так скажімо, на закусочку!))
Моя хатинонька просунулась дуже суттєво, скоро, вже зовсім скоро я її закінчу і вже сьогодні стає дилема, за що ж його далі братись? Завалів хом"ячих у мене немає... Є довгобудик один, "Маячок", мабуть трішки його підшию, але думаю вже зараз, на яку тематику хочу аби був наступний проект... Передивлялась сьогодні у Неті наявність та розмаїття наборів, але нічого цікавого для себе не знайшла... Хоча ні, знайшла, картинку одну від Luca-S "Корзина с анютініми глазками", та ще буду думать....
Та то таке, ще час є, тож та-да-да-дааааам, ось він, мій звітик!
Можливо на фото поганенько видно, але небо більше підшите, просто там білі та блакитні кольори. Мені надзвичайно подобається ця картинка, із величезним задоволенням її відшиваю.
Дівчатка, поділилась з вам усіма-усіма новинами на цей тиждень!
Гарних вам вихідних і дякую, що приходите до мене у гості! Люблю вас усіх! ;-))))
підпис: Невгамовне Дурко!))))
14.04.15
"Хатка" №4, вихідний та подорожні спогади
Христос Воскрес!!! Зі світлим святом Великодня вітаю вас усіх!
Сьогодні середа і свято вже минуло, але ж як не привітать)))
Я з новим звітиком, бо ударно попрацювала ще до свят, тож є про що похвалитись))))
"Хатка" моя просувається, сьогодні ще додам трішки хрестичків, бо вихідна. Ага, ось так посеред неділі... На питання "що сьогодні робитимеш?" відповіла - буду готувати, закину прання, малюватиму, вишиватиму і.... спатиму! Корочше кажучи, ще один розвалюшний день. Погодка сьогодні не дуже радує, яяяякраз так щоби дома сидіти ;-)))
Ну як, як не присвятити його повністю собі! Особливо, як тебе ніхто, крім пусхнастої, ще й не чіпає!))
05.04.15
"Хатка" № 3
Сьогодні неділя і я чесно зі вчора взялась за вишивку. Щось з розмальовкою я закинула і камінці викладати і вишивку. Але сумління взяло гору і вже звітую за пророблену роботу, тим більше, що на носі Великдень і мене точно потягне вишивати саме на нього. І як би там не було, але все ж таки у це свято я краще камінці повикладаю.
Вчора чоловік якось особливо звернув увагу і сказав, що гарно виходить, якась така, каже, з ефектом 3Д))) А я дуже радію з того!
От що встигла майже за добу з гачком:
А ще хотіла показати скільки ще залишилось вишити, все, що виділено маркером, то вже є.
Так що роботи придостатньо!
Гарного вам усім дня! ;-)
Вчора чоловік якось особливо звернув увагу і сказав, що гарно виходить, якась така, каже, з ефектом 3Д))) А я дуже радію з того!
От що встигла майже за добу з гачком:
А ще хотіла показати скільки ще залишилось вишити, все, що виділено маркером, то вже є.
Так що роботи придостатньо!
Гарного вам усім дня! ;-)
27.03.15
Село, "Хатка" і думки....
Сьогодні буде дуже довгий пост, і, можливо, для когось нудний. Адже чиїсь думки та переживання дуже опосередковано нас самих стосуються. Хоча, іноді дивуєшся, як чужа людина може тебе розуміти.
Сьогодні розповім про вимушені вихідні, поїздку на Батьківщину та просування у вишивці "Хатки".
14.03.15
"Хатинка", звітик # 2
Доброго ранку!
Сьогодні субота і є ще багато-багато справ, біганини по місту, зустріч із колегою, яка пішла в декрет, поіду, провідаю іх з малечою. А сьогодні дощ і зовсім не хочеться носа на вулицю висовувати. Але планів не змінюю, бо другий день підряд сидіти вдома я не можу.
Та хочу похвалитись просуванням у справі "Хатинка".
На цей раз я вирішила "не летіти", вишивати потихеньку і гарненько, поки виходить))))
Сьогодні субота і є ще багато-багато справ, біганини по місту, зустріч із колегою, яка пішла в декрет, поіду, провідаю іх з малечою. А сьогодні дощ і зовсім не хочеться носа на вулицю висовувати. Але планів не змінюю, бо другий день підряд сидіти вдома я не можу.
Та хочу похвалитись просуванням у справі "Хатинка".
На цей раз я вирішила "не летіти", вишивати потихеньку і гарненько, поки виходить))))
05.03.15
Процес "Хатинка", # 1
Хеловушки усім!
Ось уже деякий час вишиваю хатинку, про яку писала раніш. Вирішила, що на цей раз не буду поспішати і потихеньку трудитимусь над кожним хрестиком, насолоджуючись процесом)))
Ось що поки що є, буду звітувати обо'язково і надалі)))
Ось уже деякий час вишиваю хатинку, про яку писала раніш. Вирішила, що на цей раз не буду поспішати і потихеньку трудитимусь над кожним хрестиком, насолоджуючись процесом)))
Ось що поки що є, буду звітувати обо'язково і надалі)))
01.03.15
Ой, тепер "Шевченкова хатка")) А ще "На посагу" в рамочці і моє пухнасте на додачу!
Ха, ви думаєте, я перепочивати збираюсь? Нііі.... Трішки передихну (поки пости строчу) і вперед далі! Побачила я у Валентинки одну роботу, вишиту хатинку, назвала її Шевченкова.
Це той випадок, коли мені дуже, дуже хотілося вишити саме таке.. щось наче з "Наталки-Полтавки"... якусь таку сільську, рідну, з творів наших видатних письменників. Шукала дуже довго, підбирала, придивлялась до багатьох схем, аж ось знайшла. А раз знайшла, значить терміново треба замовляти!
Підписатися на:
Дописи (Atom)



















