Усім привіт!
Сьогодні буде щорічний пост про враження від рукодільної виставки, що днями проходила у Києві.
Міточки
"Вітрильник"
(4)
"Золота колекція"
(1)
"Море у руках"
(2)
"Натурниця"
(4)
"Натюрморт з овочами"
(4)
"Осінній пейзаж"
(4)
"Цілуй мене"
(2)
"Шевченкова хатинка"
(10)
Алмазна вишивка
(2)
Бокова натяжка
(1)
В'язання
(2)
Виставки
(2)
Готові роботи
(9)
Для роздумів
(1)
Моє життя-буття
(12)
Моя Україна!
(23)
На майбутнє
(6)
Навколишній світ
(83)
Натхнення
(6)
Потихеньку вишиваю
(31)
Розмальовка
(3)
Смаколики
(1)
Трішки про мене
(8)
Улюблені хрестики
(43)
Хом"ячок-трудівничок
(22)
Читацька кишенька
(3)
Я пишу
(10)
Мої сторіночки
Показ дописів із міткою Натхнення. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Натхнення. Показати всі дописи
04.03.17
18.12.16
Мої вишивальні дрібнички
Усі ми дівчатка-рукодільниці можемо похвалитись чимось, що використовуємо у своїй роботі. І у всяких видах рукоділля є свої приладдя, хоча, звичайно ж, в більшості випадків вони +/- однакові, але всі ми потроху їми хвалимось))
У мене, наприклад, не так вже їх і багато, але я так,дуже всі їх бережу, вони потрібні мені, я не купую багато чого, якийсь поганий з мене хом"як)))))
Є органайзери, голочки, коробочки для зберігання ниток, всього потрошку, але мені так приємно-приємно, що і у мене невеличкий запас чогось такого є)))
А щоб ви більше дізнались, прошу до перегляду двох відео на цю тему!
У мене, наприклад, не так вже їх і багато, але я так,дуже всі їх бережу, вони потрібні мені, я не купую багато чого, якийсь поганий з мене хом"як)))))
Є органайзери, голочки, коробочки для зберігання ниток, всього потрошку, але мені так приємно-приємно, що і у мене невеличкий запас чогось такого є)))
А щоб ви більше дізнались, прошу до перегляду двох відео на цю тему!
Частина перша:
Частина друга:
Дякую, що заходите до мене у гості, переглядаєте, коментуєте! Ви ж знаєте, що я вас усіх дуже-дуже люблю і ціную!
Всім гарного настрою!!!
12.10.16
Ну і ще раз про українську вишивку!
Усім доброго дня!
Незвично сьогодні пишу, бо будній день, та ще й обід, але інколи потреба в теплоті, або в натхненні приходить нізвідки. Тому я і радію, подекуди, що є вишивальний мій Instagram, в якому є сила-силенна друзів з купою чудових фото, ну і без друзів там є крутецькі знімки, а ще радію, бо підписана у Facebook на цікаві сторінки і періодично в новинах проскакує щось захоплююче. Так от і зараз з початком обіду мені на очі попалась стаття про традиції в вишивці, а точніше, в українській вишивці. Тому під карпатський час з смаколиками прочитала ще раз те, що, власне, і так знала)) Та хотілось хоч подумки "відірватись" від робочого процесу і чкуронуть додому у плед))) Ну і не поділитись тим з вами не могла, то тому прошу до читання і гарного усім настрою!
Бажаю, аби у кожного з вас у житті було багато-багато теплоти та натхнення!!
02.05.16
Великдень ;-)
Христос Воскрес!
Зі святом Великодня вітаю вас усіх-усіх-усіх!
Хай все у вас буде добре, дівчатка, хай буде мир і спокій у ваших сім"ях!
Будьте щасливими та здоровими! Любові та щирості вашим душам побажаю!
Сьогодні не буду постити пасочки і яйки, їх на просторах мережі і так багато, та, власне, у кожного вони є)))
Я вам кину трошки весняного лісу, свіжості та теплоти у стрічку!
Ловіть!!!
Зі святом Великодня вітаю вас усіх-усіх-усіх!
Хай все у вас буде добре, дівчатка, хай буде мир і спокій у ваших сім"ях!
Будьте щасливими та здоровими! Любові та щирості вашим душам побажаю!
Сьогодні не буду постити пасочки і яйки, їх на просторах мережі і так багато, та, власне, у кожного вони є)))
Я вам кину трошки весняного лісу, свіжості та теплоти у стрічку!
Ловіть!!!
Дякую за відвідини!
Люблю вас безмежно!
22.03.16
Читацькі новини!
Нарешті вечір прийшов і можна собі дозволити відпочити, тим більше, що сьогодні мені перепало трохи книжечок. Минулу порцію я давно закінчила, потім ще брала книжки у мами та сестри, так що я не сумувала, особливо вранці, дорогою на роботу (і тут я стала любити суспільний транспорт, а подекуди - і корки).
Тож сьогодні поділюсь ось чим:
17.03.16
Натхненні Postcard
Привіт, мої хороші!
Хочу похвалитися моїм першим, "серйозним" письменницьким досвідом)))) Я долучилась до створення поштових листівок. Дійсно, випадково так якось вийшло, що замовник попросила мене написати щось цікаве, натхненне та красиве)) Попросили - ну я і написала! Тепер деякі мої думки зафіксовано на цих пречудових листівочках, чому я, звісно, дуже рада))
Відчуваю себе мега-крутою письменницею, бо мені, як такій, надіслали мій власний, авторський варіант)) Сарказм, звичайно, але чого я не можу себе такою хоч трохи повідчувати?)))
Хочу похвалитися моїм першим, "серйозним" письменницьким досвідом)))) Я долучилась до створення поштових листівок. Дійсно, випадково так якось вийшло, що замовник попросила мене написати щось цікаве, натхненне та красиве)) Попросили - ну я і написала! Тепер деякі мої думки зафіксовано на цих пречудових листівочках, чому я, звісно, дуже рада))
Відчуваю себе мега-крутою письменницею, бо мені, як такій, надіслали мій власний, авторський варіант)) Сарказм, звичайно, але чого я не можу себе такою хоч трохи повідчувати?)))
Підписатися на:
Дописи (Atom)






