Показ дописів із міткою Натхнення. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Натхнення. Показати всі дописи

04.03.17

Виставка Hand Made 2017, Київ

Усім привіт!
Сьогодні буде щорічний пост про враження від рукодільної виставки, що днями проходила у Києві.


18.12.16

Мої вишивальні дрібнички

Усі ми дівчатка-рукодільниці можемо похвалитись чимось, що використовуємо у своїй роботі. І у всяких видах рукоділля є свої приладдя, хоча, звичайно ж, в більшості випадків вони +/- однакові, але всі ми потроху їми хвалимось))
У мене, наприклад, не так вже їх і багато, але я так,дуже всі їх бережу, вони потрібні мені, я не купую багато чого, якийсь поганий з мене хом"як)))))

Є органайзери, голочки, коробочки для зберігання ниток, всього потрошку, але мені так приємно-приємно, що і у мене невеличкий запас чогось такого є)))
А щоб ви більше дізнались, прошу до перегляду двох відео на цю тему!

Частина перша:


Частина друга:


Дякую, що заходите до мене у гості, переглядаєте, коментуєте! Ви ж знаєте, що я вас усіх дуже-дуже люблю і ціную!
Всім гарного настрою!!!



12.10.16

Ну і ще раз про українську вишивку!

Усім доброго дня!
Незвично сьогодні пишу, бо будній день, та ще й обід, але інколи потреба в теплоті, або в натхненні приходить нізвідки. Тому я і радію, подекуди, що є вишивальний мій Instagram, в якому є сила-силенна друзів з купою чудових фото, ну і без друзів там є крутецькі знімки, а ще радію, бо підписана у Facebook на цікаві сторінки і періодично в новинах проскакує щось захоплююче. Так от і зараз з початком обіду мені на очі попалась стаття про традиції в вишивці, а точніше, в українській вишивці. Тому під карпатський час з смаколиками прочитала ще раз те, що, власне, і так знала)) Та хотілось хоч подумки "відірватись" від робочого процесу і чкуронуть додому у плед))) Ну і не поділитись тим з вами не могла, то тому прошу до читання і гарного усім настрою!
Бажаю, аби у кожного з вас у житті було багато-багато теплоти та натхнення!!

Лінк на статтю тут, а нижче я приведу сам текст, якщо у когось не виходить перейти.

02.05.16

Великдень ;-)

Христос Воскрес!
Зі святом Великодня вітаю вас усіх-усіх-усіх!
Хай все у вас буде добре, дівчатка, хай буде мир і спокій у ваших сім"ях!
Будьте щасливими та здоровими! Любові та щирості вашим душам побажаю!

Сьогодні не буду постити пасочки і яйки, їх на просторах мережі і так багато, та, власне, у кожного вони є)))
Я вам кину трошки весняного лісу, свіжості та теплоти у стрічку!
Ловіть!!!




Дякую за відвідини! 
Люблю вас безмежно!

22.03.16

Читацькі новини!

Нарешті вечір прийшов і можна собі дозволити відпочити, тим більше, що сьогодні мені перепало трохи книжечок. Минулу порцію я давно закінчила, потім ще брала книжки у мами та сестри, так що я не сумувала, особливо вранці, дорогою на роботу (і тут я стала любити суспільний транспорт, а подекуди - і корки).

Тож сьогодні поділюсь ось чим:

17.03.16

Натхненні Postcard

Привіт, мої хороші!
Хочу похвалитися моїм першим, "серйозним" письменницьким досвідом)))) Я долучилась до створення поштових листівок. Дійсно, випадково так якось вийшло, що замовник попросила мене написати щось цікаве, натхненне та красиве)) Попросили - ну я і написала! Тепер деякі мої думки зафіксовано на цих пречудових листівочках, чому я, звісно, дуже рада))
Відчуваю себе мега-крутою письменницею, бо мені, як такій, надіслали мій власний, авторський варіант)) Сарказм, звичайно, але чого я не можу себе такою хоч трохи повідчувати?)))