28.07.15

Дивувальний пост!

Привіт усім!
От скажіть, буває у вас так, що от не чекаєш нічого від якоїсь події, або трошки не на те націлена була, а воно бац і трапилось? І ти така у шоці ходиш, не можеш зрозуміти, що ї як)))
Ото і у мене таке вчора було.
Є у мене одна подружка, ми знею однолітки, різниця у віці в одну добу. Тобто, знаходимо спільну мову на раз-два! Так от, крім того, що вона гарна людина, то ще й толковий фотограф, художник, майстер по роботі зі шкірою (прикраси, розпис на шкірі). Є у неї свої напрацювання, вона створює колекції, проводить майстер-класи т.і. Ну і звичайно ж, всі свої роботи вона виставляє на продаж, попередньо фотографуючи їх. Я вже не вперше стаю її "жертвою" у фотосправі, мені це діло дуже подобається (хоча кому з нас дівчат це не подобається, а?) і на цей раз вона попросила мене попозувати для реклами її прикрас. А мені що - раз-два - і готова! 
Процес це неймовірно цікавий, хоча і достатньо важкий (потрібно "правильно" стати, руки у вірному місці, голову трііішечки вище... ні, не так... о, ось так, стій!), але ж діло не тільки в тому, реально час весело провести можна, подуркувать! Нафоткались ми з нею досхочу, я у неї ще й позичила фотоапарат, трішки поуправлялась у цьому ділі.  
Щоб ви розуміли, в цій фотосесії акцент був поставлений виключно на прикраси, ми, правда, задіяли, лише 2 наборчика. 
От якраз вчора вона мені видала фотографії. 
Дівчатааа...... Я не могла вкластись до 12-ї ночі, вона зі мною також! Хоча фоточок вийшло 200-250, не більше, але ми реально не могли вибрать, які найкращі (я - щоб в Нет закинуть, вона - щоб обробить для рекламних постів). Фотографи мене зрозуміють - для того, аби зробити нормальні фото, потрібно відклацати тонни кадрів, і буває так, що з них вийде один-єдиний нормальний. А тут як на підбір - всі кльові!!!!
Я розмістила у соцмережах декілька, але не чекала на такий ажіотаж! Дуже, дуже багатьом вони сподобались, багато хто оцінив! Ми з нею в шоці, корочше кажучи! 
Повторюсь, акцент був виключно на прикраси, навіть думок в голові не було, щоби я якось по-особливому стала, чи голову повернула, чи ще щось.
Ефект вражаючий!
Тому не змогла втриматись, щоб не поділитись з вами! :-)))Ну і звичайно, як же без пухнастих створінь?! Прийшов до нас допомагать, куди ж його дінеш, мусили фотографувать))))


Підпис: Невгамовне Дурко! ;-)

Усіх люблю! ))


Немає коментарів:

Дописати коментар